Hubnutí s Jillian Michaels

19. února 2013 v 20:52 | Nii |  Deníček Nii
Včera jsem narazila náhodou na jednu známou americkou trenérku Jillian Michaels a zaujmuly mě její cvičební plány a postupy. Vytvořila už spoustu DVD dílů, které si můžou lidi běžně kupovat a hubnout zároveň s ní. TADY si můžete přečíst recenze všech DVD a vybrat si dle vlastního gusta.. Smějící se Několik videí z nabídky je volně ke stažení na internetu, stačí hledat.. ;) Myslím, že to za to stojí, protože výsledky vypadají fakt dobře! :)


Mě osobně tyhle postupy dost zaujaly a řekla jsem si, že to hned druhý den musím vyzkoušet. Tak dneska na to přišlo... :D Vybrala jsem si 30denní program Ripped in 30, kde jsou 4 týdenní levely. Každý level se cvičí jeden týden (6 dní trénink a jeden den odpočinek).
Dnes jsem si stáhla 1.level a odpoledne do toho šla naplno... Smějící se Ano, ano, padala jsem ke konci na hubu, v nohách jsem cítila křeče a byla udýchaná.....ale dala jsem to! :D Myslím, že pro začátek dobrý...nikdy jsem takhle nic necvičila a cvičení podle videí jsem nesnášela.. :D tohle to snad změní :P po cvičení chvilku oddych a pak hned teplá koupel s Alpou....joo, je mi teď skvěle a už se těším na zítřek :D (né na to, až se ráno probudím a bude mě všechno bolet, ale na další půlhodinový trénink s Jill! :D )
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama